אטרקציות לילדים – להנות בלי לקחת הלוואה

החופש הגדול מגיע ואיתו הלחץ של הורים שלמים ברחבי הארץ.

להעסיק ילדים יכול להיות עסק לא פשוט כלל ולפעמים מרוב אטרקציות, אנחנו מתבלבלים. אז אם לעשות קצת סדר, אטרקציות לילדים קיימות בכל הארץ ממטולה ועד אילת וניתן למצוא היום, כל פעילות שתרצו לעשות עם הילדים שלכם. אך אטרקציות לילדים יכולות להיות יקרות מאוד ועלולות להשאיר אותנו עם מינוס בבנק. אז איך לא לסיים את החופש הגדול עם חור בכיס?

מה האטרקציה הכי מתאימה לילדים שלכם?

יש בארץ מגוון של אטרקציות לילדים, שכרטיס כניסה אליהם יכול לעלות המון כסף. כמו למשל פארקי שעשועים, פארקי מים או גני חיות. מדובר במקומות מושקעים מאוד, שבהחלט יכולים לחסוך להם לשבור את הראש של מה לעשות עם הילדים. במקומות כאלה הם יכולים להעסיק את עצמם לא מעט שעות. הבעיה היא שכרטיסי הכניסה בדרך כלל יקרים מאוד עבור משפחה שלמה, ואם לא באתם מצוידים באוכל – תוציאו עשרות שקלים על ברד ושערות סבתא.

הנחות לכרטיסי כניסה

באטרקציות לילדים שכוללות כרטיסי כניסה יקרים למדי מומלץ לבדוק מראש אילו הטבות מגיעות לכם. חברת ישראכרט מציעה מדי פעם כרטיס כניסה של אחד פלוס אחד לחלק מהאטרקציות. בנוסף, תבדקו אם יש לכם הטבות ממקום העבודה שלכם, או מהיותכם אנשי קבע. ברגע שהוזלתם את מחיר הכניסה, חשוב מאוד גם לחשוב איזה דברים כדאי להביא מהבית בכדי לחסוך את ההוצאה הגדולה על אוכל ושתייה במזנונים יקרים בחוץ. ניתן גם להגביל את הילדים עבור סכום מסוים שיוכלו לבזבז בחנות המזכרות או בקיוסק. חשוב לבדוק כמה תעלה לכם כל ההוצאה לפני ולפעול בהתאם.

הנאה לילידים במינימום כסף

לא חייב לקחת את הילדים לפארקים הגדולים בכדי לבלות איתם, ישנם גם אטרקציות לילדים שלא עולות כל כך הרבה כסף. כמו למשל פארקים ציבוריים, קחו איתכם ארוחה טובה שהכנתם בבית וכדור, ותוכלו לצאת עם הילדים לפיקניק בפארק עם טבע ונוף יפה. יש מסלולי טיול לחובבי הטיולים הרגליים וניתן גם לעשות קמפינג במחיר מוזל מאוד בחלק מחופי הארץ.

לסיכום, אטרקציות לילדים יכולות לעלות הרבה כסף להורים, אבל עם קצת הכנות מראש, תוכלו לסיים את החופש הגדול בשלום ובפלוס גדול, במיוחד של הילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *