הזמנת מלונות באילת אינה חפה מטעויות: כאן תדעו בדיוק מה מתאים לכם

אילת נשמעת לרבים מכם, ובצדק, כעיר שלא משנה איזה פתרון לינה תבחרו בה, הוא יהיה טוב מעצם מיקומו באילת.

למען האמת, עבור חלק קטן מאד באוכלוסייה זו גם תהיה המציאות בפועל, משום שישנם לא מעט בליינים שמבחינתם קרבה לחוף הים היא כל מה שחשוב, והמלון משמש רק ללינה. אולם, עבור רוב רובו של הציבור, כולל חלקים מציבור בלייני-הים, אין זה כך מן הטעם הפשוט. רובנו שהינו במלונות באילת ברמות כאלו ואחרות, ואנו לא נרצה שמבחינה מבנית יהיו הרעות תנאים במלון הנוכחי שלנו, ודאי לא כאשר הוא בעיר קייט כמו אילת. כיצד נדע בדיוק מהי הזמנת מלונות באילת המהווה איכות, ומי מהן נחשבת מחוץ לתחום?

קבעו מי מבין הפרמטרים השונים המאפיינים בתי מלון מהווה מוצר בסיס עבורכם ומי מהם מותרות

הפרמטרים השונים המאפיינים מלונות באילת הם: קרבה לים, נוף מהחלון, לינה וארוחת בוקר כלולה במחיר ללילה, חנייה במלון, ביכה, ג'קוזי וספא במלון, חדר כושר במלון, שירותי חדרנים, ניקיון חדרים, חלוקת מגבות חוף לחדרים. עבור חלק מכם, לא מעט מהשירותים הללו יהיו מותרות ועבור חלקכם הם יהיו בגדר סל מוצרים בסיסי.איך מזמינים מלונות באילת באופן הכי חכם מתבססת על בירור מדויק של כל אחד ואחד מהפרמטרים הללו לגביכם. אם, למשל, אתם מגיעים עם רכב, מאד חשוב שתהיה חנייה במלון, או חניית רחוב זמינה מאד וקרובה מאד לכניסה ללובי. אם אתם משתמשים בעיקר במלון ובסביבתו, ופחות יוצאים לפקוד את העיר, חשוב שיהיו במלון כמה שיותר שירותים ואטרקציות. או אז, מומלץ כי עבור מלונות  באילת תהיה לכם עדיפות ללינה וארוחת בוקר ול- ROOM SERVICE מפנק ומשוכלל במיוחד.

קביעת היעד התקציבי של החופשה – חשובה מאד, ועל פיה יישק דבר הבחירה שלכם

מעבר לעובדה שסוגיית התקציב עשויה לחתוך חלק לא קטן מהפרמטרים שאוזכרו מעלה, היא ממקמת את הבחירה שלכם בסולם הכדאיות שלה: האם הכסף שתשקיעו אכן משתלם עבור חופשה כזו, או שמא הוא מהווה הוצאה גדולה מדי עבור מה שמקבלים? תכנון מלונות באילת חייבת להיעשות עם תקציב מוכן מראש, משום שזו העיר מהיקרות ביותר בישראל (על אף שיש בה פטור ממע"מ) הן מבחינת שירותי המלונאות והן מבחינת המסעדות והאטרקציות שמסביב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *