כיצד מאתרים עבור מלון באילת מבצעים מיוחדים ומותאמים אישית

בתי מלון באילת מהווים נושא מורכב הדורש ייעוץ מקצועי של ממש. זו אחת מהערים המורכבות ביותר בעולם מבחינת רמת בתי המלון שלה

ויתרה מכך: סוגי בתי המלון בתוך הרמות השונות. מלונות בוטיק, מלונות ים, וכד'. לכן, מה שאנו נלמד בשורות שלפניכם הוא כיצד למצוא עבור מלון באילת מבצעים ייחודיים עבורכם. אנו מגדירים "מבצעים" כך: חופשה בה משקיעים מינימום משאבים ומקבלים מקסימום תוצאות. עבור כל תייר, אם כן, מבצעים יוגדרו אחרת. ישנם תיירים שכל רצונם הוא להשיג לינה וארוחת בוקר במחיר ללילה, וישנם תיירים שמבחינתם זה בכלל מוצר בסיס, והמותרות הם בריכת שחייה, ג'קוזי ואפילו גישה לחוף ים פרטי. על כן, אנו נסביר כיצד, בתוך רמת-החופשה שלכם, מוצאים מבצעים מיוחדים.

עשו בירור צרכים מדויק בינכם ובין עצמכם לגבי שירותי הבסיס אל מול שירותי המותרות מבחינתכם

מחקרים שונים שנערכו בתחום התיירות מצאו כי לדעת רוב ציבור העובדים בישראל, לינה וארוחת בוקר זה מוצר בסיס, בעוד שבריכת שחייה, חדר כושר וג'קוזי הם מוצרי אקסטרה. כמובן שיש מקרים לכאן ולכאן, כמו למשל תיירי אכסניות, שרגילים לכך שמקום הלינה משמש רק ללינה, ולא צריך להשקיע בו יתר על המידה, ומאידך – אוליגרכים המורגלים לכך שלינה וארוחת בוקר, ואפילו בריכה במלון הם מוצרי בסיס מובנים מאליהם. ברם, מבחינה מצרפית – 55-75% מהתיירים מדי שנה לוקחים את הפרמטר "לינה וארוחת בוקר" כפרמטר בסיס לטיבו של בית המלון. בדרך כלל, במלונות כאלו ישנם גם שירותי קונסייג', לובי, חדרנים, מנקים וחלוקת מגבות, ולכן לא מדובר רק בארוחת הבוקר עצמה, אלא גם בהטבות נוספות שבדרך כלל מוענקות במלון מן הסוג הזה. אבל, אחרי הכל אנחנו פרטים בחברה, ולא חלק מקבוצת מחקר, ולכן עליכם לגבש דעה לגבי דרישות הבסיס, אל מול דרישות האקסטרה מבחינתכם.

בתי מלון במבצע הם כאלו שמכילים את דרישות האקסטרה שלכם במחירים שאתם יכולים להרשות

כעת, יש לתכנן תקציב לטיול, ולהתחיל לחפש בתי מלון. מבצעים שניתן לקבל מבתי מלון באילת מוגדרים ככאלו המספקים את שירותי האקסטרה אשר ייחלתם להם, ולא רק את שירותי הבסיס של המלון, הניתנים במסגרת התקציב אשר תכננתם. פרמטר זה כמובן אישי אצל כל תייר ותיירת. על כן, איתור עבור מבצע למלון באילת  חייב להיעשות ברמה האישית, תוך ירידה לפרטים הכי קטנים, מאופן ההגעה למלון (תחב"צ או רכב) עד להתנהלות היומיומית שלכם בסביבתו. כך, תוכלו להבטיח כי בזכות מבצעים של מלון באילת תקבלו במסגרת האירוח שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *