הצגות ילדים – כך תעבור את זה בשלום

כחלק מהבילויים המשפחתיים תיאלצו לא פעם ללכת להצגות ילדים.

העסק יכול להיות מעט מעיק עבור ההורים העסוקים שבינינו. הצגות ילדים דורשות סבלנות וכסף. כפי שידוע, עלות הצגות ילדים אף פעם לא מעידות על העלות האמיתית שתוציאו. הילדים ירצו מזכרת וכמובן גם משהו לאכול ולשתות – תוכלו למצוא את עצמכם משלמים המון כסף עבור בילוי משפחתי אחד. אז איך להוציא את המשפחה לבילוי כזה בלי לרוקן את חשבון הבנק ואת הסבלנות?

איך מוצאים כרטיסים מוזלים להצגות ילדים

כרטיס כניסה להצגות ילדים יכול להיות יקר מאוד, ובמשפחות עם יותר משני ילדים התשלום כבר הופך להיות לא ריאלי. בתקופות שיא כמו חופשת החנוכה או חופשת הפסח, המחיר עוד יכול לעלות. אז אם החלטתם שאתם רוצים ללכת להצגה עם כל המשפחה, מומלץ לבחון לפני שנוסעים, אילו הטבות יש לכם עבור כרטיס כניסה. חברת ישראכרט לדוגמה, מציעה הטבה של אחד פלוס אחד לחלק מכרטיסי הכניסה להצגות ילדים. ההטבה היא ללקוחות פרימיום של ישראכרט. לקוחות פרימיון הם אלה שמוציאים באשראי יותר מ-1,500 ₪ בחודש וברגע שיש לך משפחה עם 2 ילדים ויותר, אתה עובר את זה בקלות.

איך ממשיכים לחסוך בהוצאות כאשר יוצאים ליום כיף עם הילדים

אחרי שהוזלנו את מחיר הכניסה, מומלץ להכין אוכל בבית לכל המשפחה ולהצטייד בשתייה. נכון שהרבה פעמים הילדים רוצים משהו שמושך את עיניהם מהחנות. מומלץ לדבר עם הילדים לפני שיוצאים ולהסביר להם שכל אחד מוגבל לממתק או צ'ופר אחד בכדי לחסוך פזרנות. שתייה במקומות בילוי יכולה להיות יקרה בהרבה מהמכולת השכונתית, אם לא תצטיידו לפחות במים, תמצאו את עצמכם משלמים 10 שקלים על חצי ליטר מים. קחו איתכם צידה לדרך והגבילו את הילדים. לגבי המזכרות, הגבילו אותם בסכום ולא בכמות בכדי למנוע אי נעימויות של רכישת מוצר יקר מאוד.

שימו לב לאותיות הקטנות

עוד המלצה חמה, היא לבדוק את אורך ההצגה. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו משלם סכום יקר על חצי שעה הצגה, ואף אחד לא מעוניין לשבת שלוש שעות לצפות בתכנים לילדים.

לסיכום, הצגות ילדים הן בהחלט בילוי משפחתי שיכול להרתיע חלק מההורים. אך אם תעשו את זה נכון, אין לנו ספק שתעברו את זה בשלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *