בתי מלון בירושלים בהתאמה לתיירים העומדים לפני תכנון חופשה בעיר

בחירת בתי מלון בירושלים על סמך התאמה אישית פרטנית חשובה במיוחד כאשר מדובר בעיר זו.

זו לא רק עיר גדולה במובן הגיאוגרפי, היא גם גדולה על כל אזרח או תייר כמעט בכמה מידות טובות בשל כך שמבחינה תחבורתית היא עיר מפולגת, במובן זה שהגעה מאתר X ל- Y יכולה לעתים להיעשות רק בדרך אחת, שמטבע הדברים תהיה עמוסה וממושכת ברוב שעות היממה. גם הליכה רגלית עשויה שלא לפתור בעיה זו, משום שבחלקים רחבים של אותם צירי תנועה אין מעבר חצייה, צמתים מרומזרים או תשתית כלשהי להליכה רגלית. לכן, חשוב להשקיע רבות ועל קוצו של יוד, בבחירת מיקום המגורים הגיאוגרפי שלכם בתוך העיר, ורק לאחר מכן להשקיע בבחירת המלון מבחינת מאפייניו כהתקן נופש.

בחירת המיקום הגיאוגרפי בו יהיה המלון שלכם

בתי מלון בירושלים אשר ישרתו אתכם טוב חייבים להיות ממוקמים במקומות הקרובים לאזורים בהם תרצו לטייל. למשל, מי שמוצא את המלון הראשון שהוא רואה בפרסומות, והוא ממוקם באזור הר הצופים או הר הזיתים, אך יעד הטיול הוא בכלל מרכז העיר, בבקרים עמוסים – נסיעה מתל אביב ליעד שלכם תהיה קצרה יוצר מאשר הנסיעה הזו. לכן, חשוב להשקיע לא רק בבחירת מקומות התיירות, אלא גם בבחירת המלון על פי אותן נקודות ציון אשר תכננתם לבקר בהן, כולל בירור טלפוני או במייל שמדובר במלון אשר נגיש להן מבלי להוציא עשרות שקלים על מוניות מדי יום.

בחרנו מלון קרוב ליעדי הטיול שלנו. ומה עכשיו?

כעת יש להתמקד בטיבו של המלון, וברמתו כפי שאתם מורגלים ומכירים. ישנם בתי מלון בירושלים בהם ניתנים שירותים ברמת דירוג של 4-5 כוכבים, וישנם בתי מלון בהם שיטת האירוח היא "מלון בוטיק": רום-סרוויס טוב ואישי, אך מלון קטן, לא רהבתני וללא התקני יוקרה כמו בריכות שחיה ודומותיה. בחלק מאותם בתי מלון בירושלים המתנהלים בשיטת "בתי מלון בוטיק" יש ארוחת בוקר על חשבון המחיר ללילה ובחלקם לא. לכן, חשוב לברר מראש מה כולל המחיר ללילה. למותר לציין כי בסמוך למלון שאין בו פתרון של ארוחה על חשבון המחיר לשיכון חשוב שיהיו אלטרנטיבות כמו קנטינות ומסעדות בהם תוכלו לסעוד על מנת להגדיל את המבחר היומי שלכם.

הבחירה שלנו למלון בירושלים
אז אחרי שבדקנו יותר מעשרה בתי מלון בירושלים מצאנו את הנתונים המעודדים הבאים. קודם כל רוב סביבת רוב הבתי מלון היא די שוקקת וכמעט בכולם היה מה לעשות במרחק הליכה מהמלון. השירות היה ברמה גבוהה מאוד וגם שם לא מצאנו על מה להתלונן. האוכל השתנה בין מלון למלון, והיו טובים יותר וטובים פחות, הציון הטוב ביותר שקיבל מלון בנושא האוכל הוא מלון קיסר בירושלים. ארוחת הבוקר הישראלית אירופית פשוט עשתה את העבודה ופתחה את יום הסיורים בצורה מושלמת, בערב האוכל היה ברמה הגבוה ביותר כיאה למלון חמישה כוכבים ואין ספק שמהבחינה הזאת, מבחינת המיקום ושירות העובדים מלון קיסר זכה אצלנו במקום הראשון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *