בתי מלון באילת – מבצעים, הנחות ומה שביניהם:

מבצעים בבתי מלון באילת

אז החלטתם ללכת על בתי מלון באילת? לאן יוצאים, מה עושים הילדים ועוד..

חופשות באילת הן כל-כך כיפיות ומהנות, שלו רק יכולנו היינו כל החיים מתזזים מחופשה לחופשה. אבל מה לעשות, שיש גם פקטור של כסף, ופעמים רבות אנו חיים באילוצי תקציב. אך גם לכך יש פתרון, והמזל הוא שיש בבתי מלון באילת מבצעים רבים שנותנים לכולנו את היכולת לנפוש בתדירות גבוהה בעיר שאנו כה אוהבים. אבל כמו בכל דבר שהוא זול יותר, צריך להתפשר על משהו. אז על מה כדאי להתפשר ועל מה לא?

ארוחות

השאלה הגדולה היא האם מטרתכם בחופשה היא להתפנק בשטח המלון או ליהנות מהעיר עצמה. אם ברצונכם להתפנק בשטח המלון אל תוותרו על הארוחות (אלא אם כן אוכל מבחינתכם הוא לא פינוק, ואין הרבה אנשים כאלה). הארוחות במלונות באילת הן במבצע, עשירות ומפנקות ואין אחד שהיה מוותר עליהם בחופשה שכל מטרתה היא פינוק. אך מנגד, אם מטרתכם היא ליהנות מהעיר, החוף ים והברים, אולי כדאי שתשקלו לקחת מבצע שלא כולל ארוחות במלון שהן מייקרות משמעותית את הדיל.

חיי לילה ובילויים

כאמור, ההחלטה ליהנות מהעיר עצמה ולא רק להתפנק במלון טומנת בחובה וויתורים על הפינוקים שבמלון, אך מנגד – אי וויתורים על המיקום של המלון. הרעיון בלמצות את מה שיש לעיר להציע, מסתכם בברים התוססים שלה שמרוכזים במרכז העיר.. לכן, על מנת ליהנות מהם, יש ללון במלון הממוקם במרכז העיר, מה שיחסוך לכם נסיעות רבות למרכז העיר (שעולות גם הן כסף) והליכות ארוכות. בנוסף, אם באמת מטרתכם היא לקרוע את העיר, אין צורך בארוחת ערב מהמלון שכן תאכלו אותה בחוץ בין הבירות והצ'ייסרים וכן גם אין צורך בארוחת בוקר מהמלון שכן לא תקומו לפני 12:00.

בריכה וים

בבתי מלון באילת באילת מבצעים רבים ואחד ההנאות הגדולות ביותר (אולי גם ההנאה הגדולה ביותר) היא הבריכה והים. הים באילת נחשב לחוף היפה ביותר בארץ, הוא נקי וצלול והשמש הקופחת גורמת להשתזף בו בקלות. בנוסף, במרבית בתי המלון ישנה בריכה גדולה וכיפית במיוחד, שאם אתם חובבי מים וים, אל לכם לוותר על מלון בלי בריכה. בנוסף, אם הים הוא קריטי לחופשה שלכם, מיקום בית המלון בקרבה לחוף חייב להיות בגדר חובה עבורכם. או בקיצור, בבואכם לחפש בתי מלון באילת, מבצעים רבים יופיעו לפניכם, וודאו שהמבצע עליו אתם הולכים כולל גישה לים או לבריכה (ורצוי לשניהם).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *