כיצד לבחור בית מלון בעיר הקודש?

ירושלים , עיר הקודש , ישראל

ירושלים, פנים רבות לה, וגם בתי מלונות. העיר הכי גדולה בארץ, מציעה שפע ומגוון של בתי-מלון המפוזרים בכל אזוריה. תיירים רבים, הן מהארץ והן מחו"ל נוהרים לירושלים ללא קשר לעונת השנה או אפילו ללא קשר למצב הביטחוני, כי מה שיש בירושלים – יש רק בירושלים.

בין כל בתי המלון במפוזרים בעיר, ועם הרצון החזק שלכם לסגור על חופשה דווקא בירושלים (ובצדק) – כך תבחרו נכון בית מלון בירושלים:

בחרו חוויה

לבחור מלון בעיר הקודש, זה קודם כל לבחור חוויה. ירושלים כל-כך מגוונת שגם בתי המלון הרבים בה מגוונים ושונים זה מזה, במיוחד בגלל המיקומים המאוד שונים שלהם. לחוויה פסטורלית תבחרו במלון הנמצא בפאתי ירושלים, ליד היערות והכרמים. לחוויה אורבנית מלאה כמובן שיש לבחור בבית מלון הנמצא במרכז העיר שהוא הלב הפועם של העיר – בו נמצאות מסעדות רבות, בארים וכמובן הופעות ומוקדי תרבות רבים.  לחוויה משפחתית אך גם מרשימה ועירונית, כדאי לבחור באחד מבתי המלון שנמצאים בשכונות רחביה וטלביה. או במילים אחרות, רק לאחר שתבחרו את סוג החוויה בה אתם חפצים, תוכלו לבחור באיזה בית מלון תרצו לנפוש.

בית מלון, חדר של מלון, מיטה של מלון
בחרו את החדר המתאים לנוף המושלם

בחרו נוף

ירושלים אכן מגוונת כפי שכבר נאמר, אך מה שמשותף לכל האזורים בה הוא שבכולם יש נוף מרהיב. העיר בנויה על רכס הרים שמעניק נקודות תצפית מיוחדות ומרשימות. כאשר גם כאן משחק הגיוון תפקיד על ידי כך שמשכונה מסוימת אתה יכול לראות נוף אורבאני לחלוטין (נחלאות), משכונה אחרת אתה יכול לראות נוף לעיר העתיקה (משכנות שאננים) ומשכונה אחרת בכלל הנוף ישנה פניו לנוף מדברי (פסגת זאב). או בקיצור, כדאי לכם לא רק לבחור חוויה בעיר הקודש, אלא גם לבחור את הנוף בו אתם חפצים.

בחרו מחיר

בית מלון בירושלים יכול להיות מפואר ויוקרתי מאוד, והוא יכול להיות גם צנוע ונטול יומרות, והמחיר כמובן בהתאם. תבחרו את טווח המחירים בו תהיו מוכנים לשלם עבור בית מלון בירושלים, ורק לאחר שתוודאו מה בדיוק בתקציב שלכם – תבחרו את בית המלון  בעיר הקודש שיגרום לחופשה שלכם בירושלים להיות חלומית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *