3 סיבות מדוע כדאי לחפש דילים לטבריה:

כינרת, טבריה , סירה , אגם

טבריה היא אחת מערי הנופש הפופולריות בישראל, בכל קיץ אלפי נופשים מרחבי הארץ מזמינים דילים לטבריה ומבלים בעיר זמן ניכר מהחופשה שלהם

אז מה כל-כך טוב ומספק בעיר הצפונית שעבורה נוסעים אף מרחקים ארוכים? כל הסיבות לחפש דילים בטבריה מופיעות כאן:

שירי לי כנרת

אמרתם טבריה, אמרתם כנרת. אי אפשר לנתק את העיר מהימה המקסימה המחוברת אליה, וטוב שכך. ימת הכנרת מהווה מוקד תיירותי עוד לפני קום המדינה, ובצדק. הכנרת הינה ימה עם מים מתוקים, נוף מרהיב של הרי רמת הגולן, חלוקי נחל במקום חול, ללא גלים ועם הרבה הרבה רוגע וקסם. דילים לטבריה שנחשבים אטרקטיביים במיוחד, יכללו מלונות בקרבה לכנרת.

נוף וקסם

מלבד הכנרת עצמה, בורכה העיר טבריה בעוד נופים המעצימים את יופייה – פארק שוויץ המרהיב הצופה אל כל העיר, בקעת הירדן, הקיבוצים והיישובים שמסביבה ועוד שלל עמדות תצפית מרהיבות הפזורות בכל רחבי העיר. הנופש בטבריה ימצא את עצמו נופש בעיר עם הנוף הכי יפה בישראל, כך שלאן שהוא לא יסתכל הוא ימצא תצפית מהממת. בבואכם לחפש דילים לטבריה, הקפידו שבית המלון יהיה ממוקם באחת מהתצפיות היפות שיש לעיר להציע, זה יזנק לכם את החופשה למחוזות שאתם לא יכולים אפילו לדמיין.

שקיעה, נוף , כינרת
שקיעה מושלמת עם נוף כינרת

הקולינריה בעיר

לעיר טבריה ישנו יחס מיוחד לקולינריה של האזור, כאשר בליבה של העיר קיים שוק דייגים אותנטי, שוק אשר שופץ והפך למדרחוב במרוצת השנים. השוק ממוקם ברחובות הירקון והפרחים ובו חנויות של דגים טריים שעות ספורות לאחר שנשלו מן המים. עוד במדרחוב השוק ניתן למצוא חנויות תבלינים, פירות ועוד מאכלים מיוחדים. בנוסף, טבריה נחשבת לבירת השווארמה והפלאפל בישראל. לאן שלא תסתכלו בעיר תראו שווארמה ופלאפל. עיר שהפכה את מאכלים אלו למאכלים המזוהים עמה, מתהדרת בכך שהיא עושה אותם הכי טוב בארץ. או במילים אחרות – אל תשכחו לקנות שווארמה או פלאפל בטבריה! דילים לטבריה הנחשבים במיקום מרכזי בעיר, יהיו במרחק הליכה קצרצר מהרחובות בהן ממוקם שוק הדגים ובאופן כללי בסמוך למוסדות הקולינריים בעיר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *