כל מה שתרצו לדעת על סוגים של בתי מלון בטבריה:

נוף , כינרת

העיר טבריה הפכה בשנים האחרונות לבירת הנופשים של ישראל, ובצדק: העיר מציעה חופשה נינוחה ורגועה לחופי הכנרת, נוף מרהיב עם מגוון תצפיות ובתי מלון מכל הסוגים אשר כל אחד הרוצה לנפוש בעיר ימצא את הסוג המועדף עליו

המגוון העצום של בתי מלון בטבריה מביא את הנופשים לדילמה לא קלה, בה הם צריכים לבחור בית מלון אחד מכל ההיצע הקיים. העובדה שבתי המלון בטבריה מחולקים לסוגים שונים, מקלה על הנופשים את הבחירה המורכבת. להלן הסוגים העיקריים:

בתי מלון גדולים ומפוארים

כמו בכל עיר תיירותית בארץ ובעולם, ישנם בתי מלון גדולים, מגונדרים ומפוארים במיוחד. בתי המלון היוקרתיים משתייכים לרוב לרשתות בינלאומיות של בתי מלון והם נהנים מתדמית מפוארת במיוחד, ולא בכדי: הם מושקעים עד הפרטים הקטנים, הם גבוהים וגדולים במיוחד, יש בהם שפע של דברים (ארוחות, סוגים של חדרים, בריכות, אטרקציות וסוגי שירותים שונים) והם מאוד מאוד יפים. לרוב מלונות אלו יהיו ממוקמים גם באזור אסטרטגי ובמיקום מרכזי בעיר, כאשר בטבריה מדובר על שפת הכנרת.

בתי מלון בוטיק

סוג פחות מפואר, אם כי לא פחות יוקרתי הוא מלון בוטיק. מלונות בוטיק הם סוג מיוחד מתוך הבתי מלון קיסר טבריה: הם משלבים כל מה שיש למלונות המפוארים להציע, אך הם קטנים ואינטימיים ולא יוצרים תחושה של פאר עצום (לטוב ולרע). בתי מלון בוטיק יתאימו לנופשים החפצים בחופשה רגועה ואינטימית, אך עם זאת עם קלאסה ושיק. לרוב בתי מלון אלו יהיו ממוקמים לאו דווקא במיקום הכי מרכזי בעיר, אלא במיקום הכי יפה בעיר, כאשר הנוף הנשקף ממנו הוא שם המשחק.

אכסניות

מתוך כל הבתי מלון בטבריה, האכסניות וההוסטלים הם הסוג הזול ביותר. לרוב הם יהיו ממוקמים במיקום יחסית טוב בעיר, והם מיועדים לנופשים עם תקציב מוגבל שמעדיפים ליהנות בחופשה ממה שיש לעיר טבריה להציע, מאשר להיות סגורים בבית מלון וליהנות ממה שיש למלון להציע. בנוסף, בחלק מהאכסניות מוצעים שירותים הדומים לאלו המוצעים בבתי מלון כמו: בריכה, חדר אוכל, שירות חדרים וכדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *