אטרקציות לחופשה באילת

אילת , מצפה תת ימי

חופשה באילת מהווה עבור רוב הישראלים את החופשה המושלמת. כולנו אוהבים את העיר הדרומית בה מזג האוויר תמיד נוח, ההרים הצהובים מבעד לחלון ואנו במרחק מספר צעדים בודדים מחוף הים והמים הקרירים של הים האדום.

כמובן שבאילת יש את בתי המלון הטובים ביותר בארץ, ואנו יכולים לבלות את רוב שעות היממה בבריכת מלון איכותי או בלובי המלון וליהנות ממנו, אך חשוב לדעת כי באילת ישנן אטרקציות רבות וכולן במרחק זעום מרוב בתי המלון בעיר.

האטרקציות באילת הן מגוונת מאוד, יש אטרקציות שקשורות לים ולמים, יש אטרקציות קולינריות, אטרקציות הירגעות ומסאז׳ ואפילו אטרקציות בקרח.

האטרקציות באילת הן אכן מגוונות מאוד, במאמר קצר זה נעמוד על מספר אטרקציות שלדעתנו הן הטובות ביותר בעיר הדרומית. כמובן שאטרקציות אלה הן העדיפות עלינו, הכותבים, אישית ואין זה אומרי כי הן טובות יותר או פחות או מתאימות יותר או פחות מאחרות.

האטרקציות המרכזיות והאהובות ביותר גם עלינו הן האטרקציות במי הים האדום או בבריכות הסמוכות לו. בים האדום ישנן אטרקציות מים כמעט בלתי נגמרות. אתם יכולים לקחת לעצמכם שיט רומנטי ביאכטה איכותית, לשכור סירת מרוץ או להיקשר לספינה עם מצנח ולרחף מעל המים. האטרקציה שאנו אוהבים במיוחד במימי הים האדום היא האטרקציה שנקראת בסלנג – ׳בננה׳. בננה היא שם כולל לאביזר גומי שמחובר לסירות מרוץ, עליו נתפסים משפר אנשים והסירה למעשה שטה במהירות גבוה על מנת להעיף אתכם מהאביזר עליו אתם נתפסים. זוהי אטרקציה מרעננת ומאתגרת ומהווה עבורנו את האטרקציה הטובה ביותר בעיר.

חוץ מהאטרקציות במימי הים האדום כמובן שיש אטרקציות מים שאינן בים כמו עיר המלכים באילת, שמהווה פארק מים ייחודי ומדהים עבור הילדים שבמשפחתנו.

אטרקציה נוספת שנמצא באילת גם היא קשורה בים, אך לא רק במימיו של הים, זהו החוף של מוש. החוף של מוש הוא מקום ייחודי ומרענן באילת מצד אחד הוא חוף כמו כל החופים של אילת, אף החופש של מוש נותן אווירה שלווה ורגועה ברגש שנכנסים אליו. בחוף של מוש יש הרבה מזרונים ושולחנות נמוכים שניתן לשבת עליהם ולאכול מהם. החוף בחלקו מוצל ומאפשר ישיבה נינוחה ורגועה ללא פחד מהשמש הצורבת. בנוסף בחוף ארוחות טעימות וצמחוניות, אשר מאפשרים לכל אלה מאתנו שרוצים לנוח בחוף יחד עם ארוחה טובה ובריאה ליהנות. יחד עם כל אלה החוף מספק לנופשים בו מסאז׳ מאנשי מקצוע בחוף במחירים נוחים לכולם.

אטרקציות באילת הן אכן רבות ושונות ואנו הזכרנו פה מספר בודד מאוד של אטרקציות הקיימות בעיר אילת. כמובן שהעיר גם רוויה במקומות בילוי שונים כמו פאב הבארביס המיתולוגי – בו נופשים האילתיים האמתיים וניתן לספוג ממנו אווירה מיוחדת ושונה, או פאב שלושת הקופים שממקומם בלב הטיית ומהווה כאבן שואבת עבור רבים מהנופשים בעיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *