אירועי חברה באילת- ההצלחה שלכם בעסק

חדר ישיבות

הרי זה ידוע שכל מעסיק גדול שמכבד את עצמו, יוציא את עובדיו בצורה מרוכזת לחופשה משפחתית עסקית משותפת. חופשה אשר תכלול ותסכם את התקופה המשותפת בעבודה בצורה מהנה וייחודית.

רבים בתי המלון באילת שמציעים את אולמותיהם המשובחים, חדריהם המפוארים ושירותי ההסעדה הכל כך מובחרים שלהם לכל חברה המעוניינת להשתתף. הדיל הוא כזה: אתם, כבעלי עסק, לוקחים את עובדי החברה היישר לעיר השקט והחופשות של ישראל, דואגים לאירוח שלהם ושל משפחותיהם באחד מהמלונות המובילים בישראל, יחד עם שירותי הסעדה מעולים, מתקני נופש, בריכות והכי חשוב ים, הרבה ים. בתמורה לכך, תקבלו עובדים מרוצים, שטוב להם במקום בו הם נמצאים ומביאים מאה אחוז מעצמם במקום עבודתם.

אם ברצונכם לקבוע כנס באחד מבתי המלון באילת. עליכם לבדוק כי במלון בחרתם לחופשה קיים אולם אירועים או נמצא ליד מלון עם אולם כנסים. אולמות הכנסים מותאמים ברובם גם לכמות משתתפים נמוכה וגם לשלוש מאות או ארבע מאות איש. בנוסף, ישנה אפשרות לקיים ארוחות מלאות בכל טוב, לדאוג לכיבוד איכותי, לקיים ישיבות ופאנלים ואפילו לערוך הופעות והפקות בידור למשתתפים. כל זאת כמובן מבלי לצאת מהמלון.

יחד עם זאת, במרבית בתי מלון באילת, יש צוות ספציפי שמתעסק אך ורק באירועי חברה. אותו צוות דואג לנהל את האירוע מתחילתו ועד סופו, מה שמוריד מבעלי החברה את ניהול החופשה של עובדיהם. הצוות דואג להכל כולל הכל: שוקולדים ופינוקים בחדרי האורחים הקשורים לאירוע, חלוקת עיתונים ומתנות לאורחים, סידור אולם הכנסים והכנה להרצאות ופאנלים, הפעלות לילדים, הסעות משדה התעופה למלון ולהפך ואפילו לסידור הפרחים בכל שולחן ובכל חדר.

בעוד שעובדיכם נמצאים בכנס או פאנל מטעם העבודה, משפחותיהם יכולים להנות ממגוון רב של אטרקציות במלון, הפעלות לילדים, חדרי ג'ימבורי, ספא מפנק, בריכות וים. ברגע שנגמר הכנס או הפגישה, מצטרפים שאר בני המשפחה לבילוי המשותף והחופשה הופכת למשפחתית ומגבשת במיוחד. מיותר לציין כי האירועים העסקיים לא מתרחשים בשבת, מה שייתן למשפחות ולעובדים עצמם מנוחה אמתית וחופשה הוגנת.

אם עדיין לא התרשמתם ממה שיש למלונות באילת להציע, יש באפשרותכם לקיים את אירוע החברה של מקום עבודתכם בשטחי המדבר והים המדהימים ביופיים של העיר המדברית והקסומה הזו. ברחבי אילת מסתתרות עשרות פינות חמד אשר תוכלו להביא אליהן את עובדיכם, ולארגן אירועים חברתיים שם. החל מהחופים הפתוחים לרחצה ועד לחוויות במדבר הנגב המדהים. תוכלו לארגן טיולים ברגל או בטרקטורונים, וכן לשלב בפעילות ועבודה והפעלות גם יחד. הכל אפשרי באילת.

אז בפעם הבאה שתרצו לתכנן אירוע חברה עבור העובדים שלכם, אל תחשבו פעמיים. קחו אותם לאחד מבין בתי המלון באילת, ותנו להם להנות מחוויה יוצאת דופן במסגרת מקום העבודה שלהם. להם ולמשפחותיהם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *