ביקור תיירים בישראל

ירושלים העתיקה

נכון, אנו נחשבים כעם שאוהב מאוד לנסוע לטייל בעולם בזמנו הפנוי, דואגים להגיד כמה שם יותר טוב, יותר זול, יותר יפה, וכמה אנשים יותר מנומסים.

אך עם זאת, תמיד כשנחזור ארצה נמלמל לעצמנו "אין כמו בבית". כפי שאנו נחשבים כתיירים בחו"ל, המתלהבים מכל דבר, כך גם התיירים שמגיעים לישראל. ולמי שלא מבין מדוע הם באים לכאן, תתפלאו לשמוע שישנן סיבות רבות ונוספות מלבד הסיבה הדתית.

אחת הערים המתויירות ביותר בארץ הינה העיר ירושלים. שלא כמו תל אביב או אילת, ירושלים מתאפיינת אלמנטים שונים לגמרי, אשר מותאמים לקהל יעד שונה לגמרי. בירושלים, תוכלו למצוא תיירים מכל העולם, ומכל הדתות, במשך כל ימות השנה. מה שגורם למגוון רחב של אוכלוסייה הנמצאת ברחובות. ירושלים הינה עיר של היסטוריה, של עתיקות, של אותנטיות. תוך כדי ההליכה בשוק לא ניתן להתעלם מהריחות והקולות, ומן הסמטאות הצרות המאפיינות את העיר בצורה חד משמעית.

מלבד כל הסיורים העתיקים, המקדשים, בתי הכנסת והמנזרים, ישנו מאפיין נוסף ההופך את ירושלים לעיר כה מיוחדת. ירושלים הינה עיר המשלבת בצורה פנומנלית את הישן והחדש. המודרני והעתיק, מה שהופך אותה למושכת בהרבה עבור תיירים. כך למשל, תיירים שמגיעים לירושלים ומסיירים במקומות הקדושים, מגיעים בסופו של יום לאחד מבתי המלון בירושלים, ונהנים מפינוק אינסופי. בתי מלון בירושלים מציעים שלל שירותים לכל סוגי התיירים, ובעיקר מעניקים להם חוויה אורבאנית במיוחד, כאשר הם ממוקמים במרכז העיר.

העיר ירושלים כבר מזמן הבינה את הפוטנציאל הגדול הטמון בה, וכן לאחרונה ניתן לראות שלל בתי מלון בירושלים הצצים כפטריות לאחר הגשם. למרות המצב הבטחוני, ולמרות עוד מאה ואחת סיבות, אנשים עדיין מגיעים אליהם, ונהנים מחוויית חופשה אולטימטיבית. ניתן למצוא בתי מלון בירושלים מכל הסוגים והסגנונות, החל ממלונות בוטיק, ועד למלונות גדולים של רשתות.

מעבר לכך מציעים בתי המלון בירושלים סטנדרט אירוח ברמה גבוהה במיוחד. החל ממתחמי ספא מפנקים, בריכות שחייה גדולות ומסעדות משובחות (וכשרות למי שמעוניין). כך שאין ספק כי מדובר באחת הערים האולטימטיביות ביותר לחופשה של תיירים מכל רחבי העולם.
ראש השנה בירושלים צפויים להגיע אלפי תיירים אשר יעבירו את החג במלונות העיר ובבתי המשפחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *